Alternatywa dla EURO – co robić?

euro - alternatywa?Pasjonaci piłki nożnej mają przed sobą ponad 3 tygodnie futbolowego szaleństwa. Mecze najlepszych drużyn Europy przyciągną niewątpliwie dużą publikę – zarówno tych oglądających występy piłkarzy „na żywo”,w specjalnie utworzonych „strefach kibica” czy też w kinach (część z nich podczas meczów organizuje transmisje), jak i w domu – przed telewizorami. Co robić jeśli nie mamy jednak ochoty oglądać meczów? Tychy oferują kilka alternatywnych propozycji.

KINO

NoveKino przygotowało specjalną ofertę na Euro – bilety do kina w weekendy 8-10 i 15-17 czerwca będą dostępne w specjalnych cenach – 14 zł na firmy analogowe i cyfrowe, oraz 18 zł na filmy w technologii 3D. Oferta obejmuje również pokazy premierowe.

MUZYKA

Klub muzyczny Tokarnia gości w dniach 22-23 czerwca Próba Dźwięku Festiwal. W ramach imprezy wystąpią między innymi POL_ON, EMILYROSE, NOVIKA czy KUBA SOJKA. Bilety na dwa dni imprezy kosztują 69 zł (kupione do 11 czerwca) i 99 zł (kupione do 22 czerwca). Istnieje możliwość zakupu biletów jednodniowych w cenie 49 zł / dzień.

TURYSTYKA

Osoby które chcą wyjechać z Tychów w tym okresie powinny swoją uwagę skierować na ofertę pensjonatów i schronisk górskich bądź też nadmorskich. Szczególnie te pierwsze starają się przyciągnąć klientów w okresie, który w tym roku może się okazać wyjątkowo niedochodowym promocjami i ofertami specjalnymi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *