Wyjazdy kitesurfingowe ze śląska

Dotarły do nas informacje o organizowanych przez firmę z Katowic – KiteSzkołę – wyjazdach kitesurfingowych z naszej okolicy. To ciekawa opcja na spędzenie wolnego czasu aktywnie nie tylko podczas wakacji – duża część oferty to propozycje obozów kitesurfingowych w terminach, w których nad polskim morzem jest już zbyt zimno na pływanie na desce. Wśród proponowanych destynacji są między innymi Egipt, Bali a nawet… Hawaje. 

Koszt wyjazdu na kite

Do najtańszych, zagranicznych celów podróży należy Egipt. Organizowane tutaj przez KiteSzkołę obozy kite/wake kosztują od 2300 zł za tygodniowy wyjazd (3500 zł w opcji dwutygodniowej). W cenie zawarte jest pełne wyżywienie (All Inclusive), przeloty, tranfery itp.
Warto jednakże zauważyć iż ta kwota nie pokrywa kosztu kursu kite – uczestnictwo w takim kursie jest dodatkowo płatne (cena zależy od długości kursu).

 Co ze sprzętem?

KiteSzkoła jest w stanie wyposażyć kursantów w sprzęt – firma jest oficjalnym centrum testowym Wainman Hawaii. W tym celu należy wcześniej skontaktować się ze szkołą bądź też katowickim sklepem Snow4Life, który ściśle współpracuje przy organizacji kursów kite.

Jeśli posiadamy jednakże własny sprzęt, firma jest w stanie zapewnić bezpieczny transport i przechowywanie Twojego kajta, tak abyś ne musiał się niczym przejmować.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *