Zegarmistrzostwo w Tychach

Nie wszyscy wiedzą, ale lubiany przez wielu zegarmistrz spod popularnego Hotelowca wcale nie zamknął swojej działalności kilka lat temu, a tylko ją przeniósł w inne miejsce Tychów. Byłem tym faktem niezmiernie ucieszony, kiedy okazało się iż mój zegarek się rozszczelnił, i zebrała się pod szybką para wodna. Jako że przy okazji załatwiania spraw firmowych byłem tuż przy popularnej, tyskiej Teęczy, to podszedłem się zapytać zegarmistrza który tam urzęduje czy da się coś z tym zrobić. Już po wejsciu poznałem pana Zenona, który naprawiał zegarki jeszcze mojemu dziadkowi. 

Jak się okazało salon przeniósł już kilak lat temu, na nowym miejscu ma więcej przestrzeni wystawienniczej, gdzie wystawia całą masę zegarów i zegarków. Ma między innymi w swojej ofercie zegarki firm Citizen, Bisset, a także i Casio oraz Swatch.
Poza ofertą sprzedaży zegarków, zakład pana Zenona świadczy też usługi naprawy zegarków, zarówno dla ludzi mieszkających w Tychach jak i tych, mieszkających w przyległych miejscowościach. A oddawając zegarek Panu Zenonowi do naprawy nie musimy się bać o efekt końcowy:)

Ja na pewno będę często odwiedzał ten salon z zegarkami w Tychach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *